Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Graphics #3 üzenetére

    Alapvetően jó. Bár én mindig elhatározom, hogy a MATT-ra nem megyek soha többet. :DDD
    Jót tesz egy kis testmozgás. A mai fiatalság amúgy is el van tunyulva. Elég furcsa számomra mikor egy egészséges fiatal nem képes egyhuzamban 2-3 óránál többet gyalogolni. Mikor voltam a Csiki László emléktúrán akkor volt vagy öt csaj aki nem nagyon bírta a strapát.
    Én főleg az éjszakát és a hajnalt szeretem a "vadonban". Nincs világítás, fenn csillagok ragyognak, fura hangok és hihetetlenül friss levegő. Olyan mintha egy idegen világba csöppenne az ember.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Graphics #5 üzenetére

    Valami ilyesmire gondoltál?

    (#6) mave13
    A MATT-ot már több éve rendezik. Kettő vagy három van belőle évente. Remélhetőleg nem szűnik meg egyhamar. Elég nagy a népszerűsége. Legutóbb 108 csapat vett részt a túrán és csapatonként átlag 3 ember volt. Kb 325 ember. Szerintem nem kevés.
    Vadásszal szerencsére még sosem futottunk össze. Mindig felhívják rájuk a figyelmünket, de eddig még sosem volt velük gondunk.
    Volt hogy a vadászegyesület megígérte, hogy aznap nem lesz vadászat az erdőben.
    De olyan is volt (másik helyen), hogy azt mondták őket nem érdekli a MATT. Egy napra sem hajlandók átadni az erdőt, úgyhogy vigyázzunk magunkra.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák