Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathulhu

    addikt

    Nálam sajnos GoT szindróma, hiába a remek történet és megvalósítás, a befejezés miatt az egész ment a levesbe, mintha nem is létezett volna, kedvem sincs elővenni újra, mikor tudom milyen galád módon ér majd úgy is véget

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

  • Cathulhu

    addikt

    ME3 ending: nekem a legnagyobb bajom vele, hogy olyan Lost-os (ismet sorozatos peldaval jove), evekig epit egy tortenetet, karaktereket, misztikumot, es kb olyan erzese van az embernek lezaraskor, hogy akkor jutott eszukbe, hogy egy het mulva release es meg elkepzelesuk sincs mi legyen a vege, ezert 5 perc alatt kitalaltak, es kb pont bele is fertek az idobe. Minden mast aprolekosan megterveztek evekig, a karakter interakciokat, egymassal is, veled is, a tortenesekkel is, mindent felepitettek, aztan osszeferceltek egy ilyen endinget, idegen a befejezes mind a vilagtol, mind a tortenettol, kilog, olcso, gyenge, ferc

    MEA harcrendszer: oszinten engem rohadtul zavar a modern RPG-kben a veled egyutt fejlodo ellenseg. Megoli az egesz ertelmet, miert fejlodjek, ha az ellenseg is fejlodik, semmi progress. Kedvencem az volt, hogy sniperre kielezett karakter legmenobb sniper puskaval leszedtem az ellent egy headshottal. Szintlepes, puff, 1.1 headshot kell. Komolyan a szintlepessel hatrabb voltam mint elotte...

    ME1-ben annyira tetszett hogy latvanyos volt az egesz, a biotikus karakterem az elejen orult, hogy egy-egy ellent arrebb tudott lokni, par szinttel kesobb meg kepes volt egy egesz armature-t felemelni a foldrol. Azert az adta az erzest foleg eloszor mikor realizalodott az emberben, hogy ezt is tudja mar

    Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Új hozzászólás Aktív témák