Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny06

    veterán

    válasz Kolondrum #810 üzenetére

    Ma raktam fel a Nillkin-t. Egy korábbi Xiaomi-mat megvédte egy elég komoly eséstől, azóta szeretem a márkát. Pedig elvileg ez se véd ütés ellen, csak karcok meg ilyesmi kivédésére van hivatalosan. Meg az árát tekintve remélem azért a normálisabbak közé tartozik.

    Érdekes, hogy lényegében egyből rátapadt a kijelzőre a cucc, nem is volt levegő alatta, amit ki kellett nyomni. Erre az van írva, hogy 3D, de nem fedi le az egész ívet. Tok nélkül azért jócskán marad még ott hely, viszont tokba rakva már minimális, ott biztos nem fogja ütés érni.

    Ami rossz benne, az az ujjlenyomat-olvasó helyén levő kör, ami felrakás után totál ragacsos, kikapcsolt kijelzőnél elég csúnya. És az a baj, hogy használat közben is látszódik elég rendesen bizonyos alkalmazásoknál, főleg ugye a világosabb háttérnél. Azt hittem én rontottam el valamit és onnan is kell szedni egy külön réteget, úgyhogy leszedtem egyszer a felrakás után, de nincs ott külön lehúzható réteg. És természetesen közben bement a por, szóval második felrakás után azért látszódnak alatta porszemek. Ezért utálom felrakni ezeket, mert nagyon háklis vagyok arra, ha akár 1 porszem is ott marad alatta és még sose sikerült enélkül felrakni. Nem tudom, hogy maradni fog-e hosszú távon, de ez eléggé rontja az esztétikát. Kár érte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák