Új hozzászólás Aktív témák

  • cikasz

    őstag

    Na szerencsére megjött nekem is a telefon! :K
    Reggel kilenckor hívott a DPD futár, hogy hozna csomagot! ;)
    (nem tudom 9:33-kor az mi volt)
    2019-12-07 09:52:00 Budapest (HU), The parcel was delivered 2019-12-07, 09:52.
    2019-12-07 09:33:00 Budapest (HU), Unfortunately we have not been able to deliver your parcel.
    2019-12-07 07:18:00 Budapest (HU), Out for delivery.
    2019-12-07 01:25:00 Budapest (HU), In transit.

    Most délután csináltam unboxing videót biztos ami biztos aztán eddig nyüstöltem!
    Első benyomások :
    A hozzá adott tok teljesen jó! Egyszerű fekete, szépen felment a telefonra nem volt semmi gond. Bár rendeltem hozzá több féle tokot (1) (2) (3) , de majd meglátjuk. :)
    A képernyőre nem tákolok semmit mert az ilyenre nem lehet normálisat felrakni.
    Az S7E-n sincs és semmi karc vagy sérülés nincs rajta pedig melóban is sokszor a zsebemben van a telefon!
    Én ujjlenyomattal oldottam fel az S7E-t is ezen is beállítottam! Gombot sem kell nyomni csak odaérintem az ujjam a képernyőhöz és már fel is oldódott a telefon! Nagyon pontos és gyors. Egyszer sem hibázott eddig.
    Xiaomi routerem van és simán megtalálta az 5ghz-et is, csatlakozott és müködik is rendesen.
    50%-on volt a telefon, felraktam tölteni 5-10 perce , de már 70%.
    Csatlakoztattam a google fiókot és szépen áthozott mindent amit kell! Alkalmazásokat, játékokat, névjegyeket, mindent!
    Így hirtelen ennyi. ;]
    Holnap majd átrakom a sim kártyát is aztán használom :)

    Kérdés :
    A második sim ártya helyére nem lehet rakni memória kártyát?

    https://www.facebook.com/groups/775784742804666

Új hozzászólás Aktív témák