Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz s3nsitivity #39 üzenetére

    attól a rondaságtól kisebb a káva. :D
    Csak mert ott nagyobb.

    Nos, ez nem teljesen pontos. Igaz, hogy nagyobb a káva, de a kijelző is nagyobb a sony-n, míg a htc-nél a kijelző az előlap 68.52%-át foglalja el, addig a sony-n ez az arány 71%. Azonos kijelző méretné tehát a htc jóval nagyobb kávával rendelkezne. A galaxy s6-nál 70.48% a kijelző arány, tehát annak is kisebb a kávája, sőt, nagyobb kijelző mellett is alacsonyabb/rövidebb. :)

    Az meg, hogy nem szimmetrikus szerintem tökéletes.. elég ronda lenne szimmetrikusan.

    Küllemre lehet, hogy jobban tetszik neked vagy másoknak, de felhasználás szempontjából praktikusabb a szimmetrikus kialakítás, kényelmesebb fekvő módban használni a szimmetrikus telefont, mint az aszimmetrikusat.
    Megjegyzem, az iphone is szimmetrikus kialakítású és elég sokan az egyik legszebb telefonnak tartják. :)

    (#41) s3nsitivity
    Amúgy a fekete csík engem speciel nem zavar.. ha nem fekete lenne hanem az is fémből lenen akkor jó lenne? :D
    Akkor olyan lenen mint a Sony csak kisebb kávával ;]

    Az a fekete csík azért fekete, mert így optikailag nagyobbnak tűnik a kijelző, vagyis kisebbnek a káva. Ha nem fekete lenne, akkor látványosan nagy kávája lenne, nagyobb, mint a sony-kon...

    (#42) babkukta
    a Z3nak nagy kávája van, de a Z3Cnél mégis sokkal kisebbre vették (arányaiban)

    Ez sem valós, a z3c-nél a kijelző arány csak 70.64%, tehát több a káva rajta, mint a z3-n.

    [ Szerkesztve ]

  • Lirion

    addikt

    válasz s3nsitivity #44 üzenetére

    Csak a te kedvedért megnéztem, átméreteztem a z3-t, hogy akkora legyen, mint az m9 (mivel ugye nagyobb a kijelző, így az egész telefon is nagyobb) és levágtam a kávákat, íme az eredmény:

    Még ez se teljesen pontos, mivel a kijelző így is nagyobb maradt a z3-ban, ha 5 colra csökkentenénk a z3-t, még kisebb lenne a káva az m9-hez képest.

    Szóval tény és való, hogy eredeti méretükben nagyobb a sony kávája, de arányosan nézve kisebb, takarékosabban bánik a hellyel a sony. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák