Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FlekkeN

    aktív tag

    válasz Male #4 üzenetére

    Google-nek ezzel nem könyebb adatokat szereznie az emberekről. Nem te írod be a nevet, mert az már ott van. Eddig is össze lehetett kapcsolni a Youtube fiókot a Google+ fiókkal vagy Google profillal csak nem jelent meg a neved, hanem a csatorna nevén kommenteltél.

    Ezzel az akcióval már pedig kultúráltabb környezetet lehet biztosítani, mivel nem mindegy, hogy egy humbuk név alatt írogatsz vagy saját neved alatt.

    Egyébként van kerülő megoldás, mivel lehet létrehozni fake név alatt hip-hopp egy Google accountot és kész.
    Nekem is van, mert egyes honlapokon csak Google+ vagy Facebook loginnal lehet regisztrálni és nem akarom a nevem kiadni, ezért nekem is van egy fake google accountom.

    Nem tudom tudsz e róla, de van olyan magyar Youtube csatorna, ami homoszexuálisok és zsidók megölésére buzdít. Tele voltak a videóik gyűlöletet keltő szövegekkel és hozzászólásokkal. Rendes név alatt biztos nem csinálna senki se ilyet.

    [ Szerkesztve ]

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Male #7 üzenetére

    A Google számára miért lesz könnyebb? Ha kommentelni akartál, eddig is be kellett lépni a fiókoddal, ami email címhez van kötve. Nem mindegy szerinted nekik, hogy az email vagy a konkrét neved alapján azonosítanak? Egyre megy...

    ツ Headphones on - World off

  • Rickazoid

    addikt

    válasz Male #10 üzenetére

    Én is ritkán olvasom őket, mert annyira egysíkúak, eddig két kategóriát különböztettem meg a leggyakrabban előforduló hozzászólások közül, egyik a "fúj, de sz@r, elvesztegettem az időmből xy percet", másik meg a "mutasd már a melled". Szerintem nem csak az átlag IQ alacsony, hanem az átlag életkor van a korai serdülőkorban.

    Egyébként teljesen mindegy, hogy Google+ összekötés vagy nem, ami a Google-é, az a Google-é, azonos e-mail cím alatt használt szolgáltatásokat semeddig nem tart összekötnie, ezután se fog semmit számítani, hogy valaki aktiválja-e ezt vagy marad a YouTube felhasználónevénél, még ha a valós Google fiókjával van is regisztrálva mindkét helyre.
    Szerintem egyébként pont ráférne az oldalra az összemosás a Google Plus-szal, mindkét közösséget stabilizálná, de ezt már említettem.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák