Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toth_janika

    őstag

    Hello!
    Hogy is kezdjem! Nekem most hajnal van, igaz már egy órája dolgozok! :) De ez most mellékes!
    Ahogy végigolvastam egy dolgot leszűrtem ebből a kis szösszenetből! Nem igazán ismered az embereket, és eléggé a magad feje után mész, amit le is írsz!
    Honnan tudod, hogy "Dóri"-nak a "párja" nem az igazi? Az számomra nem derült ki az írásból, hogy Gyula és Dóri egy pár e, de ha nem akkor nem tudom mit keres Gyula a sztoriban azon kívül, hogy bírja Dórit! :)
    Egy személyes gondolat:
    Olyan voltam mint Te, pár éve! (~10) "Nekem nem kell család", "Nekem nem kell feleség", "Azt csinálom amit én akarok, akkor amikor én akarom, addig ameddig én akarom, azzal akivel én akarom!"
    Teljesen függetlennek meg "szabadnak" éreztem magam, míg meg nem ismerkedtem Kedvesemmel! Most már menyasszonyom, jövőre a feleségem lesz! Legalábbis nagyon remélem! :DDD Családot akarunk, gyereket, házat, meg kutyát meg minden egyebet! :)
    Szóval az ember értékrendje át tud alakulni, meg tud változni! Eljön az idő, amikor megunod, hogy egyedül vagy, és "azt csinálod amit akarsz", nem tartozol sehova! Eljön az idő, amikor tartozni akarsz valakihez, akarod majd, hogy összebújhass valakivel a tv előtt a meleg szobában, vagy együtt olvassatok, játszatok, bármit!
    Lehet nem most lesz ez az idő, lehet évek, évtizedek múlva, de egyszer biztos eljön!
    És akkor majd Te is azt fogod mondani, hogy "a Párom így" meg "a Párom úgy"!
    Gondolj erre is néha! Sztem! :R
    Bocs a hosszú hsz-ért! :))

    [ Szerkesztve ]

    Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

Új hozzászólás Aktív témák