Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BDave

    őstag

    válasz Matada2.3 #4 üzenetére

    - Zseblámpa egy idő után kikapcsol magától és nem lehet visszakapcsolni és a kamerát se lehet használni. Restart.
    - Néha a Messengert nem lehet visszahozni a háttérből, bezár magától. Lehet, hogy még kompatibilitási problémák vannak az új ART miatt, gondolom majd frissítik és jó lesz.
    - Néha nem az az app nyílik meg amire rábökök :D

    De ettől függetlenül használható a rendszer napi szinten és ilyen hibák a 4.4.4ben is voltak. Semelyik új rendszer nem tökéletes, még csiszolódnia kell. De ahhoz képest hogy mennyire friss, tök jó és használható! Sőt, sokkal jobb mint az előző, üzemidő tekintetében pláne. Csak ajánlani tudom.

    (#7) DeathAdder: full gyári a rendszer rajta? Nem cseréltél kernelt vagy bármi mást? Tisztán, hibamentesen ment fel az image? Nekem az a gyanúm, hogy nem, mert az én telefonomon nincsenek ilyen hibák és nincs különbség valszeg a két Nexus 5 és az image között :D Csak azért kérdem, mert megtévesztő lehet sokaknak, hogy "jaj akkor ez a rendszer nem is olyan jó". Csak azt sokan kifelejtik a hibák leírásából, hogy pl. 5.0-át nem támogató kernelt vagy rootot pakolt fel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák