Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaKeSZ87

    senior tag

    :DDD Bennem is mély nyomot hagyott, az óta vagyok kicsit luffancs :D. Engem sem altattak, de nemis szíjaztak le ha jól emléxem. Énis simán emléxem mindenre, nekemis mindent kiszedtek, pofámat én tartottam nyitva, mivel kértem, kivétel után rögtön megmutatták a mandulámat, nem tudtam milyen az, hát olyan volt :D. Hát nekem az volt inkább a durva, hogy hallottam a fejemben, ahogy nyírják le a mandulámat ollóval, olyan hangja van, mint amikor kartonpapírt vágnak (a kb 15 centis tűk nálam is befigyeltek). Nekem varrták is, és utána mikor visszavittek az ágyamhoz, lefeketettek, kaptam vmi rongyot a fejem alá, hogy arra folyassam a véres nyálat, hangsúlyozták, folyassam, mert ha próbálok vmit bravúroskodni, a varrás megadhatja magát, és újra megindul a vérzés. A műtét közben azt mondták, hogy ne feszítsem a hasam, mert akkor a vér kompletten a gyomromban fog kikötni, ami nem nagyon jó. A mellettem levő ágyon egy kb 4 éves kisfiú volt, az ő segítségével tudtam meg, mi lett volna ha feszítek, ugyanis mikor visszahozták a szobába, pár perc elteltével hányt egy halom vért. Csak teát lehetett inni, mikor pedig már lehetett enni, figyeltek a kajára, ugyanis direkt könnyen nyelhető ételeket kaptunk. Ettől függetlenül marhára fájt a nyelés. Az egyetlen pozitívuma a dolognak az volt, hogy a dokinéni azt mondta, együnk sok fagyit :D. Szóval mikor végra hazaengedtek bepattantuk a trabiba, irány az első fagyizó, aztán haza, és leültünk a tv elé Baywatch-ot nézni :D.

    [ Szerkesztve ]

  • BaKeSZ87

    senior tag

    válasz philoxenia #5 üzenetére

    Én kb 10 voltam, mikor ez volt. Nekem asszem azért vették ki, mert mindig mandulagyulladásom volt, és mikor meg nem volt, akkoris full genny volt az egész. Nekem szerencsém volt, mert édesanyám egészségügyben dolgozott, és egy régi barátnője műtött. Lehet ezért nem fostam annyira, mer aranyos volt :D

Új hozzászólás Aktív témák