Új hozzászólás Aktív témák

  • BaKeSZ87

    senior tag

    :DDD Bennem is mély nyomot hagyott, az óta vagyok kicsit luffancs :D. Engem sem altattak, de nemis szíjaztak le ha jól emléxem. Énis simán emléxem mindenre, nekemis mindent kiszedtek, pofámat én tartottam nyitva, mivel kértem, kivétel után rögtön megmutatták a mandulámat, nem tudtam milyen az, hát olyan volt :D. Hát nekem az volt inkább a durva, hogy hallottam a fejemben, ahogy nyírják le a mandulámat ollóval, olyan hangja van, mint amikor kartonpapírt vágnak (a kb 15 centis tűk nálam is befigyeltek). Nekem varrták is, és utána mikor visszavittek az ágyamhoz, lefeketettek, kaptam vmi rongyot a fejem alá, hogy arra folyassam a véres nyálat, hangsúlyozták, folyassam, mert ha próbálok vmit bravúroskodni, a varrás megadhatja magát, és újra megindul a vérzés. A műtét közben azt mondták, hogy ne feszítsem a hasam, mert akkor a vér kompletten a gyomromban fog kikötni, ami nem nagyon jó. A mellettem levő ágyon egy kb 4 éves kisfiú volt, az ő segítségével tudtam meg, mi lett volna ha feszítek, ugyanis mikor visszahozták a szobába, pár perc elteltével hányt egy halom vért. Csak teát lehetett inni, mikor pedig már lehetett enni, figyeltek a kajára, ugyanis direkt könnyen nyelhető ételeket kaptunk. Ettől függetlenül marhára fájt a nyelés. Az egyetlen pozitívuma a dolognak az volt, hogy a dokinéni azt mondta, együnk sok fagyit :D. Szóval mikor végra hazaengedtek bepattantuk a trabiba, irány az első fagyizó, aztán haza, és leültünk a tv elé Baywatch-ot nézni :D.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák