Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz DarkByte #8 üzenetére

    Amikor nekem vettek ki, akkor a korhazban volt egykori magyartanarnom, aki nagyon rosszul volt elotte, utana jobban. Egy masik csajnak izuleti gondokat okozott.

    Feladata gyerekkent amig az immunrendszer nem teljesen kiepult eloszurni a korokozokat, igy a szervezet kevesebb dologra ugrik ra.

    nekem meg nyocvanvalamennyiben vettek ki az orrmandulamat, altatassal, semmit nem ereztem belole.
    normal mansulamat 1997 nnovember 7-en, ket nappal szuletesnapom elott. Semmi gondom nem volt a mutettel, nem altattak, kaptam helyi erzestele4nitest, egyetlen injekcio a torkomba es kesz, valamint egy orvos vagott, egy asszisztens meg fogta a fejem, tatani en tatottam. Asszem ehgyomorra ment a mutet, utana napokig csak kimelot kaptam, azt is nehezen tudtam lenyelni, de aznap este meg jol ettem, masnaptol voltak gondjaim. A mutet nem fqajt, neha recsegett vmi, es kesz. Ja, es mintha damilfeleseggel, hurokkal vagtak volna ki. Egy hetig votl rossz, utana jol voltam, semmi bajom nem volt. Szal furcsa, hog<y ennyire rossz elmeny volt, sztem semmi kulonos kezeles nem volt. Vesekogorcs sokkal szarabb.

Új hozzászólás Aktív témák