Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Chaser #206 üzenetére

    Ez a "minél szebb a grafika" érdekes kérdés, de csak multiplatform címeknél van értelme feszegetni és koránt sem egyértelmű, hogy mindig a PC grafika a legszebb. Ha pl megnézel egy Spiderman-t vagy egy God of War-t vagy Uncharted4-e, akkor azok azért eléggé ott vannak ahol a jobbfajta PC-s grafika.
    Persze multiplatform címeknél a PC-n lehet finomhangolni az effekteket meg a részletességet, de biztos hogy a 16x SSAA az jobb a 8x-nél? Én pl 4x fölé ritkán állítok bármilyen AA-t, bert behányok a pacává simított képtől - és persze szarrá AA-zva mi értelme a 4K textúráknak pl.?
    Harmadrészt meg a konzolok általában azért megbízhatóan hoznak egy közép-felső kategóriás PC élményt, érezhetően a csúcskategóriától maradnak le, de pl egy XOX vagy PS4Pro 4K-s teljesítményét PC-ből megvalósítani a konzol árának többszörösébe kerül még akkor is, ha az izmosabb címek csak 30fps-sel futnak konzolon - az én konfigom pl Ultra beállítások mellett 40fps-t tud AC Odyssey alatt, és csak a proci+VGA csere amit tavaly megejtettem, másfél-kettő új prémium konzol árába fájt...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák