Új hozzászólás Aktív témák

  • hdanit610

    aktív tag

    válasz djculture #38 üzenetére

    Annyi különbséggel talán, hogy a Vodánál gyakorlatilag nem volt karácsonyi akció. Ez a mostani áremelés meg egy vicc, komolyan.

    Fura, hogy még egyáltalán adnak el telót. :) Ezek nagyon durva árak, eszem ágában sem lenne lekötni magam 24 hónapra, mert nem adnak akkora kedvezményt, hogy megérje, mert tényleg függetlenül a legtöbb teló olcsóbb. Lánc nélkül meg lehet menni akármikor. :)

    Én így voltam a Telenorral. Tavaly novemberben lejárt a hűségem és azóta visszaraktam feltöltősbe és a céges telót használom főkártyának. Nem gondoltam volna soha, hogy valaha erre vetemedek, de hát a kényszer nagy úr. Túl sok pénzt költöttem már mobiltelefonálásra. :)) Szerencsés vagyok, hogy ezt megtehetem, de sokaknak nem marad más, mint a hordozás, másik szolgáltató kipróbálása.

    Azt pedig egy kb. 2-3 éves tendencia, hogy a flottás csomagokhoz a telók listaáron vannak csak, mert úgy vannak vele, hogy vagy olcsón beszélsz, vagy olcsón veszel készüléket. Mostanában inkább csak az első teljesül. :D Hozzá meg vedd meg függetlenül a készüléket és használd boldogan! :)

Új hozzászólás Aktív témák