Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E.Kaufmann

    addikt

    Találtam egy terméket pénteken, ami valóban olcsóbb volt 5ezerrel, mindenütt 25 volt, itt 20. Kifizettem virtuális bankkártyáról, a pénzt felvették, azóta viszont áll a folyamatjelző. Vagyis a kifizetést elismerték, de a kiszállításnál/összekészítésnél még nem áll az állapotjelző.
    Kíváncsi vagyok, hogy tényleg kijön-e az áru, ami egy nem divatos, de bizonyos élethelyzetben ajánlott eszköz (bár olvastam itt is hitvitát a szükségességéről), vagy esetleg kicsit ülnek a pénzemen, mondjuk hófordulóig, aztán visszadobják, hogy sajna adott áron nem tudják teljesíteni. Ha az utóbbi lesz, nálam végleg elásták magukat és nem náluk veszem meg akciótlan áron.

    shield: Vannak azért ilyenkor akciók, de lepkehálóval jól körültekintően kell levadászni. Én hajnalban a buszon már laptopról nézegettem az ajánlatokat, volt azért olyan ami tényleg jó ajánlat volt, csak épp nem azt kerestem. Amit meg kerestem, vagy nem volt elég jó vagy átverés volt. A fentebb említett eszközt meg akartam amúgy venni csak nem a BF keretében, viszont minden fillér számít alapon úgy voltam vele, hogy megérheti (már ha kihozzák)

    [ Szerkesztve ]

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

  • E.Kaufmann

    addikt

    válasz prabhu #80 üzenetére

    Nem akartam kp-val bajlódni, ismerős venné át amúgy és már nem volt biztos, oda tudom adni neki a pénzt. Jártam úgy hogy pont bf-en vettem telót és szombaton jött a futár pedig úgy rémlik, nem volt áthelyezett munkanap, ismerős épp ki tudta fizetni.

    Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

Új hozzászólás Aktív témák