Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz pereces #32 üzenetére

    Ez tiszta. De ha már magyarországon élünk, azt hiszem nem állítok nagy hülyeséget, vagy újdonságot, ha azt mondom, mindennek utána kell érdeklődni, nézni stb. Mondjuk, ez mindenhol így van, akármerre vetődik az ember.

    Felnőttként senki nem várhatja el "mástól" hogy az ő érdekét szolgáló/neki hátrányokkal járó döntések miatti felelősséget átvállalja, vagy helyette hozzon döntést. Egyes esetekben ezt megteszik, de elvárni mástól abszurd.

    Ha elmegyek egy orvoshoz és megkérdezem "milyen esélyeim vannak a műtét utáni felépülésre dáktör?" (ami NEKEM k**v@ fontos ugye) és erre ő azt válaszolja, hogy "hát majd igyekszem" akkor az én felelősségem az, hogy felkeresek e még vagy 2 orvost, vagy konziliumot kérek, vagy akármi. Ha nem teszem, akkor magamra vethetek egyedül, mert a lehetőség adott volt, csak én lustaságból, vagy hiszékenységből, neadj isten "bizalomból" rábíztam az életem szó nélkül mondjuk erre az orvosra. A világon senkit nem fog "jobban" érdekelni az én érdekem/életem/vásárlásaim stb, mint ENGEM. És ez mindenkire érvényes.

    Apple tüntesse fel a reklámjaiban (ha eddig nem tette) hogy "ez egy plusz fícsör, ami vagy elérhető nálad, vagy nem, nézz utána" de egy pár másodperces reklámba hadd ne kelljen már minden sz@rt beleszuszakolnia. Ami nem egyértelmű, annak utána kell nézni. Márpedig szerintem a "4G" meg "LTE" még nem olyan általánosan köztudatban lévő dolgok, mint a csattogóslepke, vagy a vizes strandpapucsos seggrepacsi fatányéros búvárszivattyúval

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák