Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz franc0 #20 üzenetére

    Nem állítom, hogy ha a nyakamba szakadna a jó élet, akkor baromira önmegtartóztató lennék, de volt már rá példa, hogy jobban ment a szekér, de akkor sem szórtam a pénzt. Mindig úgy vásárolok pl. műszaki cikkeket, hogy megnézem hol a legolcsóbb, hogy a legolcsóbb, van-e használtan jó állapotban, megéri-e használtan venni stb. Ár érté arány nálam mindig fontos szempont! Tehát napokat tutira nem állnék sorban egy olyan kütyüért ami picit tud többet mint az elődje, viszont sokkal drágább. Sőtt, a tapimobilok sosem vonzottak annyira, hogy rohanjak értük. Most van egy Nokia E72-m de nagyon nagyon szeretem!

    (#21) Sub-ZeRo: De azért van ilyen magasan az átlagfizetés, mert bár többségben vannak a szegények, de az a kevés ember akinek magas, olyan magas fizetése van, hogy erősen feltornázza az átlagot! Példának okádék volt MÁV vezetők kiknek féléves munkaviszony után megítélték a 2mFt végkielégítést, mert az jár!

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • Richard

    őstag

    válasz franc0 #93 üzenetére

    Elég rossz irányban próbálsz fogást találni rajtam. Azzal hogy ledegradalsz nem változik semmi:)

    #95 az zulleszti magát aki pl napi 2 doboz cigi helyett annak az árán vesz egy telefont? Nem nagyon vagom.

    Van abban igazsag amit mondtok, de gondolom nem az fog ilyet venni aki minimálbérből él.. Ennyi erővel miért esztek naponta többször amikor vannak emberek akiknek ennivalóra sem futja?

    [ Szerkesztve ]

  • KubanitoS

    veterán

    válasz franc0 #93 üzenetére

    Jó megfogalmazás, magam sem írhattam volna szebben.

    Amúgy azt imádom az efféle fórumtémákban, (mármint amikor egy rohadt drága, "túlhájpolt" és felesleges eszközről van szó), hogy amikor egy értelmes ember meg meri kérdezni, hogy ennek most mi értelme van ebben a formában, egyből megy az osztás, hogy "mindenki arra költi a pénzét, amikre akarja" "szar neked, hogy nem tudod megvenni", esetleg a gyengébbektől jön az, hogy "irigy vagy". Ez utóbbit egyébként kikérem magamnak, elég szegényes lenne az életem, ha ilyesmiket irigyelnék, mint egy ájfón. :)

    De részemről be is fejeztem a dolgot, ez az én véleményem, más másként gondolja, ennyi.

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák