Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Tök érdekes dolog ez, nekem is szoktak ilyen gondolatkísérleteim lenni, amikor bizonyos összegeket meghallok (most ne menjünk feljebb a celebritások, "művészek", "sportolók" stb. szintjénél), hogy ki miért mennyi pénzt kap, hogy ha nekem ideadna belőle párszázezret, én már azzal sokkal előbbre lennék, ő meg meg se érezné :DDD

    És a viccet kicsit félretéve, ilyen alapon simán el tudnék képzelni valamilyen közösségi újraelosztási rendszert, amibe egyrészt bárki beledobálhatna pár ezrest (sok kicsi ugyebár), illetve akár pozitív reklám fejében beletehetné a pénzt az is, akinek annyira förtelmesen sok van, hogy igazából észre se venne egy pármillkás hiányt, a másik oldalon meg ott lenne egy várólista vagy ilyesmi, amin lehetne szavazni a célokra (nem kell feltétlen vészhelyzet, akármilyen célra, akár Pistike új 1080Ti-je vagy nekem egy Nikon D5 ;] ), és kellene utána bizonyítani hogy jó helyre ment a pénz - ha nem, akkor valamilyen módon behajtanák a visszaélőtől, és mehet a sorban következőnek.

    Ha valaki utal nekem pénzt, megvalósítom ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák