Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    Üdv!
    Kellene egy kis segítség, mert egyszerűen nem találom a megoldást. Leszedtem a játékot, majd az általam megfelelőnek gondolt beállításokkal elindítottam, és egyszerűen nem tudok 60 fps-nél többet kihozni a játékból úgy, hogy gyakorlatilag csak malmozik a VGA(RTX 2070), és malmozik a proci is.(i7 9700) A monitor egy WQHD-s felbontású, G-Synces, 144 Hz-es cucc, és az Nvidia Vezérlőpultban természetesen engedélyezve a G-Sync, ablakos, és teljes képernyőn is.

    Ezen a képen is látszik, hogy még a VGA ventijei se indultak el, annyira nincs kihasználva, de a 60 fps-t az istennek se lépi túl. A játékban a V-Sync opciót is próbáltam off, és on állásban is, de nem jutok egyről kettőre.
    A profilomban látható cuccokal, ennek a játéknak minimum 100-120 fps között kellene hasítania az én beállításaimmal, és nem 60 fps-el xarakodni.
    Szerintem valami beállítási probléma lehet a háttérben, de egyszerűen nem jövök rá, hogy mi a gond, ezért megköszönném a segítséget.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

  • pendre54

    addikt

    válasz GreatL #25 üzenetére

    "Tiltsd le a Teljes képernyős optimalizálásokat a windowsban az .exe adatlapján."
    Köszi, de ideológiailag nem vagyok elég képzett :D , hol vannak ezek a letiltandó opciók a Windows-ban? Van jó pár játék telepítve( GTA 5, RDR2, BF 5, PUBG, stb), de én még azoknál ilyen gonddal nem találkoztam.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák