Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sniper112

    aktív tag

    én nekem is volt Z10 zem STL-100-1 sem és nem a legjobb hardver volt benne ebbe ráadásul maga a gyári szoftver jól teljesítette a dolgát de mikor jöttek az androidos appok innen onnan ráadásul azokat nem sűrűn frissítik bizony egy idő után belassult az egész vagy éppen gyorsan lemerült én nem tartom jó irányba ezt az android és bb os közötti kapcsolatot vagy bbos vagy android legyen rajta. az az igazság is hogy jelenleg egy bb 9790 sem van és annak előtte nagyon jól megcsinálták a szoftverét és mindent megtudsz vele oldani és már nagyon régi telefon , de mint ahogy írták többen is az új telefonok ára nagyon magas főleg újonnan és ha 1x elis szeretnénk adni akkor is nagyon nehezen tudjuk eladni mert mindenki szinte androidost telefont esetleg ios vagy microsoft telót keresnek és bb t nem nagyon és lassan kifog ez halni szerintem főleg mióta kiestek a nagy telefonszolgáltatók közül mondjuk most T-mobile céges részként lesz majd bb s teló megint de az is vajmi kevés . Meg a BIS t is megvenni hozzá ami adná az igazi részét a telefonnak az sem olcsó sajnos.
    szóval én szerintem nem olyan jó a bb mint régen , ráadásul azt sem értem hogy miért nem dolgoznak új hardverokkal miért a régi melegedő hardverokkal foglalkoznak.

Új hozzászólás Aktív témák