Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Scythe_

    aktív tag

    válasz nyunyu #9 üzenetére

    Nekem a mai napig egy 9 és fél (!) éves MX1000-rem van. Mostanában kezdtem el keresni az utódját, de nemigazán találom. Én maximálisan meg vagyok elégedve vele, méret, súly, üzemidő! Ennyi idő után normál használat mellett több, mint 3 hetet bír, de intenzív játékkal is simán 10-14 nap. Pontosan nem tudom, mert koppra sosem merítem le, és mindig teljesen feltöltöm (talán ezért is maradt még mindig jó). Azonban a görgő alatti mikrokapcsoló már nagyon rosszul érintkezik, nagyon erősen kell nyomni, ez az egy, ami miatt lecserélném. (Bár ha valaki ezt meg tudná nekem javítani, akkor nem is keresnék másikat).
    Ugyan a dizájn már divattja múlt, a nagy vevő/töltő bölcső is ormótlannak hat, ráadásul küldön vevő kell a billentyűzetnek (szintén L) ezért nem is túl helytakarékos, de nem találok helyette mást.
    "Gamer" egeret nem akarok 30-50k-ért, nekem a Master és a Performance MX dizájnja nagyon bejön, de amiket írtál kicsit eltántorított tőle.
    Tudnál esetleg ajánlani valamit, látom, eléggé benne vagy a témában.
    Ami elvárás lenne, hogy... olyan legyen, mint az MX 1000, azaz nagy, kézreálló, picit súlyosabb és bírjon ennyit, de bluetooth vagy valami stabilabb kapcsolatot használjon, és adott esetben még több felületen legyen pontos.
    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák