Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakagaijin

    tag

    válasz vaakuum #42 üzenetére

    Az oldalra dönthető görgő pont ugyanaz, mint azok a próbálkozások voltak amik a 3. gomb után és a görgő megjelenése előtt voltak. Volt olyan egerem, ha jól emlékszem Genius volt, teal-zöld fel-le billenthető gombja volt még scrollwheel helyett... Szóval ez valódi görgetésre szerintem nem alkalmas, nem is minden program támogatja, szóval én azon vettem észre hogy inkább extra gomb(ok)ként használom játékokhoz... azt se túl gyakran.

  • nyunyu

    félisten

    válasz vaakuum #42 üzenetére

    Hogy a görgő oldalra nem billenthető, az elég szomorú.

    Revonak hasznalhatatlan a gorgo oldalra billentese a nagy es nehez gorgo szerelveny+racsnit ki-be kapcsolo villanymotor miatt, nem csodalom, hogy lemondtak rola.
    Nehez ugy lenyomni a gorgot, hogy ne billenjen kozben oldalra, es ne nyomja meg a jobbra scroll gombot.

    Perfben levo, femet nyomokban talan tartalmazo gorgo mechanika sem remekelt ebben a musorszamban.
    Bar szerintem abban muanyag a gorgo, max femszinure festettek.
    Lendkerek effektusban sokkal gyengebb, mint a Revo fem gorgoje.

    MX1000 gorgojere mar nem nagyon emlekszem 7-8 ev tavlatabol, de azon sem hasznaltam a vizszintes scrollt.

    Ugyhogy engem biztosan nem zavar, ha a bizonytalanul jaro, jobbra-balra lotyogo gorgo helyett kapunk egy "minimal" gorgot, ami viszont tudja a Revo legfobb featurejat, a szoftveresen ki-bekapcsolhato lendkerekes modot.

    Perfbol az nagyon hianyzott, nagyon olcsora, nagyon bazarira sikerult a gorgoje.
    Docogos modban gyengebb erzete volt, mint a klasszikus docogos L gorgoknek, lendkerekes modban meg kb. olyan csapnivalo volt, mint az MS Explorer gorgoje.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák