Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    Performance Mx egerem van immar 5 eve (elotte kozel 10 evig MX700 volt) es igy "latatlanban" azt kell mondjam, ez inkabb egy lepes elore, ketto hatra. Nem ertem, mi volt a baj az egyseges felszinnel... Nagyszeru ujitas volt a maga idejen es kulon orom, hogy nem koszosodik tole az amugy lenyegeben szetszedhetetlen eger. A meretet csokkenteni megint tiszta ostobasag volt, mert nekem meg a Perf. MX is kicsi (es ahogyan latom, rengeteg a nyulank ember), szoval akkor csinalhattak volna ketto meretet. (ha mar egyszer balkezes ebbol sem letezik...) Visszateres a beepitett akkuhoz megint az o malmukra hajtja a vizet, a vasarlot csak hatranyosan erinti (sporoltak 10g-ot, jujj). A kiegeszitok lehagyasa szinten ocska sporolas, ami ezen a szinte toleralhatatlan sz@rragasnak tunik. (Korabban volt halozati tolto, USB hosszabito elegans tokban) Kedvelem a Logitech-et, a csalad minden gepen az o periferiat hasznalom es van egy K800-am is, szoval nem keves penzt adtam mar nekik, de ezert (es ha igy folytatjak, ezek utan) egy fillert sem fogok. Orvendetes lenne a fos szoftveruk lecserelese, de ahogyan latom az utod sem sikerult tulzottan fenyesen...
    Ugy latom, hogy a marka valoban komoly hanyatlasnak indult, szoval a taviranyiok leepitese utan nem biztos, hogy nagy kar lenne, ha a beviteli eszkozok piacanak elhagyasan is elgondolkodnanak.

    V.

Új hozzászólás Aktív témák