Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    Drotnelkuli szuperegeruk mar regebben is volt: MX700 2002. oszen jelent meg, az MX300 es MX500-zal egyszerre.
    Bluetoothos tesojuk (MX900) 1-2 evvel kesobb kerult piacra.

    2005-ben piacra dobott MX1000 annyiban volt elso, hogy az volt az elso lezeres egeruk, raadasul ahhoz kellett eloszor SetPointot hasznalni, de adatatvitelre az MX700-zal bevezetett 27MHz-s fastRF technologiat hasznalta.

    90-es evekben gyartott drotnelkuli L egerekhez kepest lenyegesen gyorsabb adatatvitelt hasznaltak, de meg mindig jelentos volt a lagjuk.

    MX Revonal tertek at a 2.4GHz-s atvitelre, ami joval stabilabb, meg kisebb laggal jar, mint a regiek.

    Hogy a temahoz is hozzaszoljak:
    Eleg impressziv az MX Master featureeinek listaja, meg a koztudottan hatalmas igenyeimnek is majdnem megfelel

    DE tobb bajom is van vele:
    - Ennyiert egyertelmuen nem kell. Majd ha 20k-ert osztogatjak, mint az elodeit, akkor meggondolom, hogy kinyissam-e a bukszamat.
    Egyebkent nem csak forintban szallt el az ara, hanem USAban is 100$-os nyitoaron debutalt, mig az MX Revo anno 90$ volt.

    - Formatervet erosen szokni kell, egyelore meg nem sikerult megemesztenem.
    Mondjuk az MX Revorol sem tudtam anno elkepzelni, hogy kenyelmes lehet, aztan pozitivan csalodtam benne.
    Perf MX viszont negativ csalodas volt, annyira elbarmoltak a bal oldalat.

    Tegnap nezegettem behatobban a formatervet, meg a monitor elott forgattam az MX Revomat, annyira radikalisan nem ter el tole az MX Master: ugyanolyan magasan van a gorgo, gorgo mogotti gomb, teljesen ugyanaz a hatuk ive.
    Ami viszont nem tetszik: gorgo elott kihegyezett gombok. Finoman lekerekitve jobban bejonne.

    Amit nem tudok eldonteni, hogy jo helyen van-e az oldalso gorgo az elore gomb helyen vagy sem, meg vajon meg tudnam-e szokni, hogy az elore gomb a vissza ala/fole(?) kerult.

    Komolyabban meg kene valahol tapiznom, hogy mennyire all kezre...

    Kozben olvasgattam egy kis Logitech support forumot is: nagyon sok szoftveres problema van vele.

    Egyreszt az Optionsbol hianyzik a 4.xx-hez kepest is herelt SetPoint 6.xx funkcioinak fele, pl. nem lehet programonkent profilozni az egeret.
    Masreszt meg a Mac userek szivnak vele, mint a torkosborz, mert ha elment aludni a gep, majd felebreszted, akkor az eger darabosan mozog.

    Remelhetoleg ezek nagy reszet megoldjak a kovetkezo verziokban.

    Ja, XP+Vista userek megszivtak, mivel az Options minimum 7-et igenyel, de 7 alatt sem mukodik minden funkcioja...
    Legalabbis valami kekfogu funkciot emlegettek, hogy az csak 8.1 alatt mukodik.

    [szerk:]Csak sikerult olyan sokaig irni a hozzaszolast, hogy nem en lettem az elso hozzaszolo

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák