Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    Jó kis bemutató lett, bár az előzetessel és néhány mondattal, illetve szóismétléssel, nem tudtam megbékélni, de ez legyen az én gondom. A 20 millió klikkes Omront firtató résznél, jót röhögtem... Szerintem félreértésben élsz a mikrokapcsolókat illetően. Nem öngyilkos chipek, csak elég nagy a szórás. Mehetnek évekig, de akár csak hónapokig is.

    Az egér tetszetős, de egyelőre nem ez lesz amivel elhagyom az általam is utált kábeleket. A két elem +88g, a klikkelős bug, az alvó üzemmódból "kómás ébredés", a hegyes görgő fölötti rész, nagyon nem szimpatikus. LGS problémával szerencsére még nem találkoztam, de nem valami bíztató hogy ilyesmi előfordul. :(

    Scorp2011:
    Nagyjából 2-3 hete cseréltem le (legalább a felújítása idejére) a 6 éves G400-ast egy G102-re. Az enyém nagyon egyben van, nem recseg, nem ropog. Nem olyan finomak az anyagok rajta, mint az előzőn, de az összerakottságra és a sima ABS műanyagra nem tudok rosszat mondani.

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • Redneck

    veterán

    válasz , #42 üzenetére

    Nem semmi történet, sajnálom hogy így jártál. Az tényleg valami elcseszett vagy hamisított lehet, mert ezeket nem tapasztaltam. Az eddiginél hangosabb kattintás nekem is feltűnt, de annyira nem vészes.

    Tesztelési jelleggel vettem, mert egy barátomnak egér kellett, illetve a G400 felújításra vár. Gondoltuk kipróbáljuk, és ha nem tetszik, elállok a vásárlástól vagy később eladom aprón. Neki elsőre is bejött a formája, pedig nagy keze van, nekem kis megszokást igényelt. 7190 Ft-ért nagyon megérte, megtartom. :K

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • Redneck

    veterán

    válasz Vesa #45 üzenetére

    Az ilyen kommenteket olvasva mindig azon gondolkodom, hogy én valami alternatív univerzumos Logitechet ismerek, mert csak jó perifériáikhoz volt szerencsém. A 2 rugós vezetékes egértől, a mini elemes notebook egéren át, a komolyabb egerekig, csak jót tudok mondani. Remélem így is marad és nem kell csatlakozom hozzátok. :U

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák