Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Vanir #1 üzenetére

    Genji pickekkel álmodtam... :D Na jó nem is.

    Az én sztorim OW-val: Egyik fórumtársunkkal kerestünk valami játékot. Free beta-t kipróbáltuk, nyomtuk vele sokat. Aztán mikor vége lett megbeszéltük, hogy ez egy szar és nem vesszük meg. Másnap, "vegyük meg, csak jó lesz". Megvettük, élveztük is. Szinteződtünk szépen. De már akkor is beszéltük, hogy ide csapat kell. Innen fórumról összeálltunk páran. Tök jó hangulat volt, de nehéz volt összeszedni 6 (normális) embert. Ezért volt akivel voltak nézeteltérések. Mert, hogy én túl komolyan gondolom. Na mindegy is. Viszont a jó hangulat csak a társaság miatt volt, a játék borzasztóan idegesített mindenkit (bár a többiek nevében nem szívesen beszélnék). Viszont itt még a társaság elvitte a hátán a dolgot. A baj akkor kezdődött mikor páran vga-t cseréltünk és hetekre abbahagytuk/abbahagyták a játékot. Én IGP-vel még toltam, de csak QM-et. És ott mindennek vége lett. Egyedül, vagy jobb esetben voltunk ketten, a többi random emberrel. Gyötrelem volt. Igazából nem tudom megmondani, hogy miért, de folyamatosan idegbeteg voltam tőle. Kb háromszor töröltem le, hogy soha többet nem játszom vele. Aztán negyedjére véglegesen. Nagyon rég nem nyomtam vele. masterOw szerint 110+ órám és 900 meccsem van benne, de soha többet.
    A másik bajom vele, hogy nekem e-sport szinten se tetszik. Nem élvezem nézni, nincsenek játékosok akire úgy igazán felnéznék. És így nem fog meg. Van sok pro quake player aki átállt (szégyelljék a pofájukat! :D) jól le is szerepeltek.
    Kíváncsi is leszek erre az OW ligára amit az amerikai major sportok mintájára csinálnak. Szerintem nem fog labdába rúgni a CS:GO mellett.

    Most Titanfall 2-vel játszok, és élvezem, szórakoztató.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Vanir #3 üzenetére

    CS:GO-t csak nézem egy jó ideje, szóval nem tudom mi van ott. 11év CS elég volt. Sose nyomtam top szinten, de az akkor is sok idő. Sokan váltanak OW-re a "top" magyar cs-sek közül. Újdonság, megpróbálják. Ami érthető mert még új, nincs kiforrva, talán szerencséjük lesz. Csakhogy Dél-Kórea ezt máshogy gondolja. :U
    Én nem állok neki olyannak ami sok gyakorlást igényel. Ellövöldözöm most Titanfall 2-ben, király a movement (quake-re emlékeztet) és pörgős. De már nem nyomom napi szinten se az utóbbi hetekben (mert várom a G403-at, ma jön).

    Battalion 1944-t nem vágom, ott a BF1, de azzal se sokat nyomtam. :)

    Én sok szerencsét kívánok nektek, csak nehogy xanasz függőség legyen a vége vagy gyomorfekély. :D

    Ma találtam rá a YT csatidra, jók a COD4 videók, nem kicsibe toltad az látszik. ;) Stevy- 9 Lives COD4 movie-ja az egyik kedvenc fragmoviem.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • -FreaK-

    veterán

    válasz Vanir #1 üzenetére

    Engem korábban is vitt már játék az idegösszeroppanás szélére (pl. billentyűzet törések Diablo3 alatt), de ez az OQ olyan szinten le tudja húzni a kedvemet is az idegesség mellett, amire sose gondoltam volna. Még az élettől is elment a kedvem néha.. még nem töröltem le, de már nem játszom vele.

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Vanir #8 üzenetére

    Én is Cod4-eztem egy időben, de csak cs mellett, és szigorúan promoddal. Szerettem, jó game volt.
    Az pedig mindig jó emlék ha az ember híres játékosokkal játszhat. Én is szeretek vissza emlékezni ilyenekre. CG:GO pronax, xizt. Quake tox. Még ha rommá is vernek azért jó dolog szerintem. :) azt bánom hogy evil-lel nem mertem leállni quake-ben, ő a kedvenvem.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák