Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz warcat #74 üzenetére

    "Nem válaszoltál semmi konkrétummal továbbra sem" - ööö, szerintem hagyjuk. Már korábban leírtam, hogy mi a bajom vele, nem szeretném ismételni önmagam. Ha érdekel olvasd el újra, ha azok alapján nem jön át, akkor fölösleges róla tovább beszélni, mivel nem fogjuk egymást megérteni. :R

    "Miközben nálunk maguk a kereskedők rabolják ki a vásárlókat" - kíváncsi lennék, hogy ezt pontosan milyen infók alapján mondod, és pontosan kit is értesz alatta. Anno számtech kiskerben melózva éltem végig a 8800Gt hisztit, és kaptuk a szemét tolvaj kereskedő jelzőt, miközben alig pár ezres volt a haszon kártyánként (jellemzően 3-5%, ha jól emlékszem), eközben az apple 30% sarca senkit nem zavar (nyugodtan olvass csak bele a szomszédos topicba).

    De miért kell a két dolgot párba állítani? Semmi közük egymáshoz, van egy olyan érzésem, hogy csak azért került be a képbe, hogy valaki igazolni tudja az álláspontját, amire semmi szükség, mert nem kell mindent ugyanúgy látnunk.

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák