Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz ddekany #36 üzenetére

    ha már felhozták a főzős példát, szerintem elég jól szemlélteti a témát. kb olyan ez, mintha mondjuk a lecsót csak készen kaphatnád meg. kolbásszal meg szlonnával, meg csípőspaprikával. és nem tudsz belenyúlni, mert már össze van főzve, pedig a csípős helyett az enyhébb ízű vagy édes jobban ízlene. vagy nem szereted a szalonnát, de így legfeljeb kipiszkálni tudod csak. ellenben ha van egy recepted/elképzelésed, akkor az alapanyagokbl összeteheted magadnak is, pont úgy, ahogy ízlik. nem véletlen főznek a legtöbben maguknak, mert egyrészt gazdaságosabb, és finomabb is sokszor. aki pedig nem tud főzni, annak ott a menza még mindig :)

    én örülök neki, hogy nem csak egy DE létezik. mi lenne, ha eldöntenék, hogy márpedig csak gnome van és pont. ha most nem jön be a gnome3 alá betolt gnome-shell, akkor megszívtad. ez történik amúgy most kicsit a metro UI esetében is. nem nagyon van alternatíva, nem tudod kiszedni, lecserélni. én amikor kijött a unity, akkor átváltottam gnome-shell-re, amikor az sem jött be, akkor kde-re. és ugyanúgy tudom használni a gépem, mert van választás. metro UI esetén mi a választás? használod a régit. ez volt az XP esetében is, remek eredménye volt, hogy 11 évvel kiadás után is jelentős felhasználói bázisa van.

Új hozzászólás Aktív témák