Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz mekkGyver #89 üzenetére

    Örülök,hogy nem vagyok egyedül ezzel a masinával! Használd egészséggel! Magyar régiós a készülék hivatalos garival? Sztem azon kívül,hogy egyedi nagyon jól használható is! V50 esetén ugye a dual screen kicsit más volt, de ott azért jelentősen növelte a készülék méretét, míg itt igazából ha össze van csukva szinte fel sem tűnik, ha pedig kell csak kinyitom! Valamelyik nap párom kezébe került és észre sem vette,hogy ki lehet nyitni csak annyit jegyzett meg milyen fura rajta a tok, mert ugye nem ér fel teljesen a kijelzőig! ;]

    "Én speciel sosem szerettem az LG telefonokat, a régiek mind lassúak és "bucsusak" voltak"
    Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy akkor elég régen volt LG telefonod! A V széria évek óta hibátlan minőséget képvisel és a G széria esetén sem lehet panasz! A frissítésekkel álltak kicsit hadilábon, de az utóbbi időben egész szépen jönnek! V50 esetén már havonta jöttek a biztonsági frissítések!
    A Wing kicsit le van maradva, nálam még talán szeptemberi a biztonsági patch! De semmi komolyabb gond nincs vele, egyedül az ujjlenyomat olvasó nem a legjobb, de ezt ígérték javítani a következő frissítésben!
    Külön öröm amúgy,hogy egy olyan felhasználó vett ilyen készüléket, aki nem szerette korábban az LG-t! Én évek óta LG-t nyúzok, nagyon megkedveltem a márkát!
    A tok pedig sztem már csak a kiálló kamerasziget miatt is jó, illetve kevésbé csúszós!

    Kiszu keress meg és egyeztetünk, semmi probléma!

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

Új hozzászólás Aktív témák