Új hozzászólás Aktív témák

  • ofgm

    tag

    válasz jacis #1976 üzenetére

    Nem akarom védeni a "kollégát" de lényegében teljesen igaza van. Ma már az innováció sokkal összetettebb és komplexebb egy mobiltelefonál, nem is beszélve arról, a cseppet sem elhanyagolható anyagi ráfordításról, amit pont azért áldozol rá, mert prémium minőséget vársz el egy ilyen készüléktől kamera terén is. Gondoljunk bele, milyen hangzatos ígéretekkel szivárogtatták az LG háza tájáról a sajtónak, hogy a soron következő v30, a felső kategóriás készülékek kameragyilkosa lesz. Meg ugye, olvashattunk olyanról is, hogy hollywoody rendezők kedvence a v30.
    Korábban, a G6-os topikban én is kifejtettem a kamera kapcsán az elégedetlenségemet. Nagyon vegyes érzelmeket váltottam ki a fórumlakók lelkivilágából, de ha az én saját G3 vagy a nejem G4-es kamera fotóminőségét veszem alapul, rendkívül nagy csalódás volt a G6-os kamera. Sajnálom, hogy a v30 kamera minőségével sincs minden rendben, nézegetem itt a feltöltött képeket, vannak azért nekem is fenntartásaim, már-már bizonytalan vagyok vásárlás terén, bár azt azért meg kell jegyeznem a G6 kamerája jóval pocsékabb minőséget produkál!
    ...még jó, hogy nem krepált be eddig a jó öreg G3 :U

Új hozzászólás Aktív témák