Új hozzászólás Aktív témák

  • dajkapeter

    senior tag

    válasz Krisztianson #1523 üzenetére

    Ogaz, még csak szombat óta van meg. De imádom! Nem bántam meg, hogy váltottam a G3-ról. Ami hiányzik az a távirányító rész. Egyébként hibátlan!
    Tegnapi napom 5,5 óra kijelző 17 óra akksiról. Rátöltés nélkül. Gps nem volt, de app telepítés, kínai vásárolgatás, instagram, youtube (vagy 2 óra), legalább 4 órányi zenehallgatás, böngészés és majd 1 órán át osztott képernyővel használtam. Plusz volt legalább egy fél óra este míg a kamerát próbálgattam.
    Nekem a Mate10pro jack hiányában felejtős... Az a hang, ami a V30-ban van valami iszonyat jóóó!
    A gps-es teljesítményét hó vége felé fogom tesztelni, akkor fogunk ide-oda szaladgálni kocsival napokig, hosszabb távon is.
    Az arcfeloldást használom és valami állati jó! Ha le van fordítva a teló arccal és felfordítom felold, ha meglát! Nem bántam meg a telót!

    Valaki azt írta akksiban a mate10pro is jó. Nézegettem, de nekem a V30 szimpibb, még ha 200-ért is vettem, nem 16-ért :D

    Ja és 1 órányi nyomogatás után se tapasztaltam még ki mindent a kamerával. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

Új hozzászólás Aktív témák