Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milkabrams

    őstag

    válasz bakosarpi #215 üzenetére

    Meze 99c neutron zenelejátszó alaposan lehúzott mélyekkel... össze sem lehet hasonlítani más telefonokkal. Azt a Sonyt meg add el és vegyél egy normális fejest

    [ Szerkesztve ]

    Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

  • Kisszidi

    csendes tag

    válasz bakosarpi #215 üzenetére

    Lehet félreértettelek, de ha a Tidalt max minőségre akarod állítani, azért extrába kell fizetni. Lehet ezért nem megy.

    Amúgy vezetékesen tényleg eszméletlen jó élményt nyújt a V20, de ahhoz hogy valóban kihasználd, egy jobb vezetékes füles kell. LDAC még biztosan nincs, nem is tudom lesz-e, egyelőre nem jött ki az Oreo, bár én is úgy tudom, hogy azzal megoldódik az LDAC támogatás.
    Nekem ez a második LG V telóm, és a DAC miatt nem is lesz más a jövőben sem, én csak ajánlani tudom. Másfelől megnézném a helyedben a V30-at, sokkal kisebb, AMOLED kijelző, cseppálló, viszont nincs fizikai másodlagos kijelző és infra (amik engem egyértelműen a V20 irányába tereltek), és az akku sem cserélhető.

    Amúgy visszatérve a kérdésedre, kipróbáltam az MDR-1000X-et vezetékkel, baromi jó füles, nagyon jó ezzel a telefonnal, de én maradtam a nyitott vezetékesnél, sokkal tisztább. Ha tutira akarsz menni, akkor a Sony új telefonjaiban van LDAC támogatás, ha már egyszer megvetted ezt a fülest, használd ki hogy vezeték nélküli (ha valóban szükséged van rá). Tök jó pl sétálni, lazulni vele, és főleg UTAZNI (arra baromi jó) de ha otthon be akarsz ülni a fotelba és zenét akarsz hallgatni, arra más kell szerintem. Mondjuk arra nem is V20 kell. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák