Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz A guru #105 üzenetére

    "GSM boltosok meg nem nepperek"

    Ja, tényleg nem. Amikor a régiónkban még nem megjelent iPhone-t adják 350 ezerért, akkor az teljesen rendben van, az nem nepperkedés. Legalább fórumos vitákban lehet majd arra az árra hivatkozni és csúsztatni. A V10 nem kapható itthon hivatalosan, de van "nemnepper" GSM boltos ár 699 helyett 960 dollárért (275k HUF). :D :D

    "az optimalizálással meg nem értem mi bajotok Note 3 android 4.3 1.5 éve fagyás és akadásmentes"

    TE TÉNYLEG NEM CSÚSZTATSZ? Egyrészt S6 Edge+-ról volt szó, erre jössz a Note 3-al. Másrészt meg nem fagyásról és akadásról, hanem rossz memóriakezelésről volt szó, aminek a létezését itt elismerted már. Ne add az értetlent.

    "az meg hogy a műanyag mínőségi ez szerintem röhejes"

    Nekem meg az röhejes, hogy az üveg hátlap minőségi. Sérülékeny és elképesztően gyűjti az undorító zsíros maszatos ujjlenyomatokat. De látod: Ez az én véleményem, neked meg más (BTW én a G4 bőr hátlapját imádom). Felesleges ezen fennakadni, vegyél Samsungot nyugodtan, szerintem senki nem fog bántani miatta.

    (#107) MartOOn: Én sem szeretem az Edge-ek fogását. A Note 5 viszont jónak tűnik, ha a Samsung végre eljut a fejlettségnek arra a szintjére, hogy tud jó memóriakezelést írni, akkor fogok egy Note-ot beszerezni, mert a koncepció az S-Pen-el együtt egyszerűen nagyon bejön.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák