Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    válasz dSERiES #1708 üzenetére

    Hallod, a világon nincs ilyen...! :W Nekem ez életem első androidos telója....még k.rva szokatlan, hogy valami egyik pillanatról a másikra nem működik....ma pl. az LG billentyűzet (a gyárit használom-csak a fekete témásat) crashelt be egyik pillanatról a másikra....teló 3-szori ujraindítása után is.....aztán az alkalmazáskezelőben leállitottam,adat,gyorsítótár törlés....és hopp, jó....csak visszaállt a fehér alapszín-sémára....csak mostanában nem igazán tudom,kinek a felmenőit szidjam ilyenkor....az androidét, vagy "csak" az LG-ét...? :O De a BT-ból valszeg tényleg szervíz lesz,mert az tuti behalt....az égvilágon semmivel se tudtam életet verni belé,és nemcsak a PC-ben lévő USB-s BT emulátorral nem kommunikál,de semmilyen telóval sem....betalálja,de ennyi....kész.....és jól emlékszem én:amikor rányomsz felül az értesitési sávra és bekapcsolod,egyből FEHÉR fenn a BT logó....és nem csak halványszürke,mint nekem....b...ik működni... :W Köszönöm szépen, hogy az elmúlt napokban szántál rám időt,és próbáltál segíteni...! :R

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák