Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LouiS22

    veterán

    válasz teory #669 üzenetére

    Szia!

    Sajnos az APP2SD scriptet még senki nem módosította úgy - én legalábbis nem találtam meg - hogy az működjön a GT540-nel. Tehát ha csak erre vágysz, akkor egyelőre nincs megoldás. Meg kell várnod a beígért 2.2 frissítést, abban már van arra a lehetőség, hogy bizonyos programokat (fejlesztője válogatja, hogy engedélyezi-e) már tudsz kártyára is telepíteni.

    A kérdezett 6. lépésben másolod fel azt az .apk-t, amin keresztül a programok root jogot nyernek. Én azt mondom, hogy ha nincs nagyon szükséged root jogra, illetve alapvetően elégedett vagy a készülékkel, akkor jelen pillanatban nincs sok értelme a 6. lépés megcsinálásának. Ártani mondjuk nem nagyon tudsz vele a telefonnak, ha a leírást követed, akkor nem tudod elbaltázni (ami egyébként történik: egy terminál segítségével felmásolsz pár fájlt, ezeknek jogokat állítasz be, majd pedig telepíted magát a superuser.apk-t). Ez eredeti állapot pedig egy gyári beállítások futtatása opcióval, vagy pedig egy gyári telepítő futtatásával visszaállítható. Azt nem tudom, hogy az első 5 lépés újbóli megadása magát a rootot visszavonja-e, de feltételezem, hogy igen.

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

  • LouiS22

    veterán

    válasz teory #694 üzenetére

    Kicsit olvass vissza... Már többször leírtam, hogy a rootolás nem egyenlő a kártyára telepíthetőséggel, és sajnos a GT540-hez még senki nem írta át azt a scriptet, aminek a segítségével kártyára tudsz telepíteni. Egyelőre csak a várakozás van, illetve az ígéret, hogy az év vége felé kap egy 2.2-es frissítést a GT540 is, és abban már benne van a kártyára telepíthetőség (bizonyos programokra). Azért ne keserdj el nagyon: előbb-utóbb valaki biztosan moddolja az A2SD scriptet erre a készülékre is.

    [ Szerkesztve ]

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Új hozzászólás Aktív témák