Új hozzászólás Aktív témák

  • Leidtoz

    csendes tag

    Szerintem ez egy vélemény. Nálam 2 hónapja van a telefon, részben a mobilarénás teszt is befolyásolt döntésemben, mikor megvettem, ráadásul az ismerőseim körében nem egy S3 és One X akadt, tehát tudtam, hogy milyen a konkurencia felhozatala.

    Az S3-al az volt a bajom, hogy ha az ember a kezébe veszi, akkor olyan érzése támad, mint ha egy gagyi műanyag vackot akarnának rásózni, papírvékony műanyag hátlappal, na meg a Samsung undormány launchere, és hiába az AMOLED kijelzője, meg a marketing, maradt a pen tile, ami azért itt ott csunyácska egy IPS-hez képest.

    A One X hátránya, hogy úgy döntöttek, hogy elkezdenek Applet utánozni. Se bővíthetőség, se semmi, fix hátlap, stb. még jó, hogy a töltőt rá lehet dugni, ráadásul az üzemidő annyira ramaty, hogy egy csúcs kategóriás készüléktől az ember mást várna...

    Az LG hátránya, hogy szarnak a frissítésekbe, mégis e mellett döntöttem a hazai és külföldi vélemények alapján is. Nagyon patentul néz ki, nem egy agyonkerekített szappan, hanem egy stílusos, elegáns megjelenésű készülék, na meg ugye az LG launchere messze az egyik legszebb a piacon. Na igen, egy másik dolog, hogy a magam részéről szeretem, ha egy olyan készülékem van, ami nincs minden 2. szembejövő embernek, mert bizony az S2, S3, iPhone tömegcucc. Apple és iPhone, mindkettőnek nagyon jó a marketingja, jól csinálják :) De a legtöbb ember birka és csak azért veszi azt az X telefont, mert, 'az van a reklámokba' vagy 'az van másoknak is' és igazából látni nap, mint nap, hogy az emberek nagy része nem tudja kezelni az okostelefonokat, de ebbe kár most bele menni, 'követni kell a trendet, mert ha nem akkor ratyinak könyvelnek el'. :W

    Nem tudom, hogy ebben a tesztben mi alapján született meg a 0.5-1 nap üzemidő :DD
    A 4X akku seo+ technológiával készült, ami egy töltéssel tovább bírja. Nálam érezhető is, mert 2.5-3 napot megvagyok vele 70% min/auto fényerőn. Fél óránként wifi/3G 10-20 percekre, metrón 3G, napi 4-5 óra zene, fotók, videók. Ez persze az én tapasztalatom. Én bátran ajánlanám bárkinek, nagyon gyors és igényes telefon.

    Hogy negatívumot is írjak róla, szerintem a headset gagyi az Optimus 3D headsetéhez képest.
    2013 Q1: kiderül, hogy összeszedte-e magát az LG, mert azt mondta a nagyfőnök, hogy minden megváltozik + felvettek plusz 1000 fejlesztőt... Kiderül. :))

Új hozzászólás Aktív témák