Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddaydome

    senior tag

    Érdekes cikk. Kicsit az jön át nekem, hogy a tesztelő nem tudja igazán hova pozicionálni ezt a telefont és a saját igényeihez mérten mérte a telefon képességeit. Egyszóval nem tudott elvonatkoztatni attól, hogy milyen célközönségnek szól a telefon. Azért, ha valaki megnézi, hogy az egyik szolgáltatónál max 15. ezer forint előfizetésben 3.190-s alap havidíjjal az L70-s a másik szolgáltatónál előfizetésben a hasonló kategóriájú csomagjában 3.190-s díjjal 47.989 ft az F6-os aminek jobb a kijelzője 2x-se a tárhelye és 4.1-s Android van rajta, akkor tudnia fogja melyiket válassza.

    Előfizetéses éri meg a legjobban, mert:
    A 15 ezer forintért mit is kapunk? Gorilla Glass 2-t, bőven elegendő felbontást egy átlagfogyasztó számára, 1 Gb Ramot,2 magos procit, IPS kijelzőt, Android 4.4.s Androiddal, ami még szerintem egy 200 ezres készüléken is képes beszaggatni. Ahogy én a videót néztem teljesen elfogadható a felületen lévő navigáió tempója, lehet hogy a tesztelő egy kicsit finnyás már, ha 1 mp-vel többet várt, mint gondolta.Oké nincsen benne 8 gb belső tárhely, de csodát nem kell várni....Azt gondolom, hogy nem teljesít úgy mint egy középkategóriás telefon, de inkább a középgategória aljában van képességeit tekintve.

    Kártyásan modell:
    L70 : 51.990 Ft
    F6: 53 990 Ft
    Itt egyértelműen az F6 nyer.

    Függetlenül: (az egyik híres mobilos helyen)
    L70 : 43 870 Ft-tól van
    F6 : 69 900 Ft-tól van
    Azért a 26.030 ft-os különbség már combos.....

    [ Szerkesztve ]

    "Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

Új hozzászólás Aktív témák