Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Pinochet #915 üzenetére

    Félre ne érts, nem vitatkozni akartam, vagy esetleg fikázni az Arena-t. Pusztán a véleményemet azért írtam le, mert vettem a fáradtságot, és végigolvastam 900hsz-t ami kb. 3-4h volt. A ti véleményeitek alapján állítottam össze a hozzászólásomat. :R Nem 1-1 emberét kiragadva, hanem globálisan, mindenkiét "összegyúrva".
    Az érveket és ellenérveket elfogadom, mivel nincs még ilyen telóm, így véleményt csak a ti elmondásotok alapján kreálhatok. Sok telcsim volt, elég sokat dolgoztam GSM boltban mint eladó/üzletvezető, így van akkora elméleti és gyakorlati tapasztalatom, hogy nagyjából tisztában legyek egy telefon tulajdonságaival, pozitív és negatív vélemények meghallgatása után sok ember szemszögéből nézve. Ha elolvastad a 900hsz-t akor tudod miről beszélek, és azt fogod mondani, bár te személy szerint elégedett vagy, de tény, hogy vannak akiknek a véleménye nem egyezik a tieddel, mi több, az ellenkezőjét állítják. ;)
    Az pedig hogy kinek mi a fontos, egyéni izlés kérdése. Én azt mondom, látványos egy nagyobb felbontású és fényerejű kijelző, amit elsősorban a videók, és mpeg4 filmek lejátszásánál tud kamatoztatni az Arena. Viszont tény, hogy a Google Maps alkalmazás egy IGO-hoz képest a nullával egyenlő. Mivel filmet itthon is tudok nézni, sz. gépen és asztali dvd-n is, ezért nem lesz hiányérzetem ha a telefonon nem fogok tudni, vagy ha igen nem akkora felbontásban. A normális GPS szoftver, és a zárt OP rendszer hiányát nagyobb gátnak érzem, mint egy nyilt OP rendszerű, és egyetlen negatívumként megemlíthető kissebb felbontású kijelzőt.
    Ettől még lehet Arena-m, és lehet Omnia-m is. Nem döntöttem még el, körbejárom a témát rendesen, mert legalább 1 évig nem akarok cserélni. Motoron nag hasznát venném az IGO-nak az biztos...viszont egy nagy hátránya van az Omnia-nak, hogy az 1-2 hónapon belül ideérő Omnia2 tuti lenyomja az árát az Omnia1-nek, mert a kutyának se fog kelleni az Omnia1 ha itt lesz az Omnia HD...ezért hezitálok még mindig. :U :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák