Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz adomok #332 üzenetére

    "Pont a tecnikai fórum kívánna meg egy kicsit több szakmaiságot"

    Te kezdtél a fotók által kiváltott érzelmekről és hasonlókról beszélni. Ezek nem számszerűsíthetők, nem mérhetők objektíven és kevered a szezont a fazonnal, a fotó tartalma a fotóson múlik, a képminőség pedig a technikán. Ne kérd számon a szakmaiságot, ha a te hozzászólásodból is több helyen kivilágított a szakmaiatlanság.

    "Szerintem azzal Te is egyetértesz, hogy egy mobiltól olyan fotó funkcionalitást várni, hogy..."

    Álljunk már meg egy kicsit. Volt már itt olyan, aki egy érvelési öngólba sodorta magát azzal, hogy elkezdte belerángatni a diskurzusba a nagy fényképezőgépeket, hogy olyan minőséget úgysem lehet elvárni, te pedig kvázi ugyanezt csinálod, csak éppen kedvedre mazsolázgatsz a feltételrendszer elemeiből.

    Amiről szó van, az nem más, mint a mobil kamerája más mobilokkal összehasonlítva. Ha pedig visszaolvasol, én is többször leírtam, hogy nem csak a fotóminőség egyes számszerűsíthető elemei számítanak.

    "A képszög pedig pont azoknak nem mondd semmit, akiknek szántam a véleményem ;-)"

    Most tulajdonképpen kit nézel teljesen hülyének? Azokat, akiknek szántad a kommented, vagy engem? Mondtál egy teljesen szakmaiatlan téves gondolatot, kijavítottalak, erre maszatolásba kezdesz, meg kacsintgatsz rám és felszólalsz azért, mert szakmailag színvonaltalannak tartod a beszélgetést.

Új hozzászólás Aktív témák