Új hozzászólás Aktív témák

  • Mik76

    senior tag

    válasz papelado #312 üzenetére

    [link]

    Ez pl egy. Onnan lehet a legkonnyebben kitalalni melyik a p20 pro hogy csak meg kell nezni melyik kep van tele lila korvonalakkal minden fenyesebb feluletnel. Mondjuk nem ismerem a modokat a keszuleken, feltetelezem hogy automata modban lottek a fotokat.
    Amugy eszembe jutott egy masik keszulek is ami olyan hibakat csinal utolagos tekergetessel ami nekem mar a nem gyere be kategoria. A pixel 2 xl hajlamos pl arre hogy a feketeket nagyon meghuzza. Ettol persze nagyon etetos kontrasztos kepeket csinal amit imadnak a tomegek. Viszont amikor rendszeresen azt latom hogy a novenyzetbe huz bele fekete foltokat az nagyon csunya. Ezt fak lombjaival koveti el rendszeresen meg bokrokkal, de lattam mar siman fuben is. Ja es ez pl kamera osszehasonlito tesztekben volt lathato ahol a masik telo kepes volt hiheto novenyzetet fotozni.

    Na, nem offolok tobbet. Szerintem ez a g7 teljesen jo telefon lehet azoknak akiknek nem a kamera a legfontosabb egy telon. Aki csucs kamerat akar az vegyen valami mast.

    http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

Új hozzászólás Aktív témák