Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Taci #34 üzenetére

    A G4 bootloop problemajat leszamitva kivalo telefon. Ha valaszthattam volna most, akkor a G5 csereutalvanyabol ismet G4-et hoztam volna el. Ehelyett Honor 8 lett. Ezzel megnyilt egy mas vilag, es amennyire vedtem a G5-t, ez az uj vilag ugy rombolt le mindent. Nem fikakent kell ertelmezni, hanem tenykent. Jo telo a G5, de elqrtak vele mindent, amit felepitettek az elodokkel. Nekem valoszinuleg gyari hibas peldanyom volt (legelso gyartasi szeria), mert rajtam kivul senki nem problemazott annyit, amit en lemuveltem, hogy a fel G5 topik tarsasaga kiutalt :D
    Ettol fuggetlenul nem partolok el az LGtol, es erdeklodve varom a G6-ot, ami 90% eselyes, hogy lesz is augusztus kornyeken.. viszont mas versenyzok is erosen sorba alltak mellette: Huawei/Honor, HTC, esetleg a Samsung (csak ha minden kotel szakad persze, iphone meg hajaj.. ha az utolso letezo telo lenne se kellene..)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák