Új hozzászólás Aktív témák

  • Konfigos

    őstag

    válasz Aryon87 #643 üzenetére

    Én most nem akarok ebbe beleszólni,de te nem telefonálsz vagy mi?Telenor blue m van nekem is,szerintem totál elég az átlag embernek,még a családi csomagom is lemondtam miatta..Én kaptam is rá még egy ezres havidíj kedvezményt,teló pedig 154 volt mellé..Sose értettem miért egybe nézik az emberek,teló nélkül is fizetsz valamit nem?Nyilván ha valaki csak azért köt egy 2éves rabságot hogy részletre elhozzon egy telót az egy marha,de a nagy átlag mint pl én eleve előfizus,ezért a végösszegbe nem kell azt beleszámolni a telo oldaláról,mert ha nem hozod el a telot akkor is meglenne,nemde?Én havi 14k~ körül fizettem egy régebbi xs díjcsomagra+1giga net+g4 törlesztő+családi dijcsom stb,néha túl is mentem vele mert kevés volt a perc.Most a blue M-el kevesebbet fizetek és g6 telót kaptam,több a netem 2x,és korlátlan hívom a telenort. Szerintem kicsit se rossz ajánlat,de kinek mi.Az már más tészta hogy egyösszegbe is megvehettem volna a telót,de minek?Kamatmentes,csak egy kevés adminisztrációs díj van rajta,az előfizetés meg így is úgyis kell.És lehet hülyeséget mondok,de talán az első évbe még töréskár is van telóra a telenornál,plusz a gari is 2év. Legalábbis az lg szervizbe ilyesmit mondtak,csak a telenor nem reklámozza ezt,de lehet én értettem félre.

Új hozzászólás Aktív témák