Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz ctvagyok #4873 üzenetére

    Szerintem is kellene neki egy ujrainditas, mert amiket irtal, az enyemre pl. egyaltalan nem jellemzoek. Egyik se. Se mikrolagg (na jo, hetente egyszer), se ujratoltes, se semmi. A WIFI-vel meg plane semmi bajom, olyan helyeken is stabilan csatlakozik, ahol mar a Lumiak meg a P8 nem tud.
    A P8 egy nagyon jo telefon, de a G4-tol elmarad. Gyengebb, az akksija kb. annyira birja mint ennek, a kameraja sokkal gyengebb. Es amit nem ertek, hogy mindenhol femnek irjak, megis megkopogtatva teljesen muanyag hatasa van. Lehet a pezsgo-feher haz ilyen csak, de nekem nagyon nem tunik femnek...a Nem premiumabb telefon az a G4-nel semmivel, sot, a bortol meg el is marad.

    Az internethwz, es bongeszohoz hozzaszolva: en az Internet Explorert hianyolom nagyon. Egyszeruen imadom a Lumiaimba. Most 5 es fel gigas csomagom van, de par nap alatt lementem 3 ala. :D Csak a gyari bongeszot hasznalom, a Chrome meg elinditva se volt soha. Otthon meg a meloba van WI-FI, szoval tolom neki rendesen. Voszont az akksival ez se banik rosszul. :)

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák