Új hozzászólás Aktív témák

  • Benex

    senior tag

    Megvan a készülék! Valami isszonyatosan szép és piszok gyors, a kamerát meg se említem mennyire elkáprázatott, a quick shot funkció is , valami olyan szép képet csinál pillanatok alatt hogy az hihetetlen. Eddig megvagyok elégedve a készülékkel nagyon , mivel most értem haza még csak most kezdem el belakni a telefont, 21GB hely van rajta alapból (nem fog kellene szerintem ,még így sem sd kártya, eddigi nexus 4es telefonomon szupasz állapotba ~11GB volt , és sosem volt tele, igaz 100GB Dropbox iletve 100GB gdrive-m van és használom is). A készülék nem melegszik, egyszer azthittem , de Debrecenbe fél 13 órakor a tűző napon ülve nem csoda. A bőr hátlap is nagyon jó , minőségi , tökéletes a fogása (igaz jelenleg még 2 kézzel használom néha, de csak napok kérdése). Nagyon jó! Akksi idő mire beáll kell 1-2 nap , ezt már megtanultam 5 év alatt az androidos telefonokról. A kijelző nagyon szép, de tényleg , napfényben (értem itt délben a tűző nap alatt) is tökéletesen látható volt minden.

    Telenorba vettem mint fentebb említettem, bőr hátlap plusz arany vagy ezüst tok és járt hozzá (öszintén mondom, nem igazán tudom eldönteni a szinét). A fülest ami jár hozzá, én az eléggé jó kategóriába sorolnám (húgom olcsó kategóriás skullcandy fülesét egekkel veri).

    vs S6 EDGE
    Debreceni MM-be össze tudtam hasonlítani a kettőt, gyorsaságba éppen ki hogyan , kiüritettem a recent apps-okat mindkettő telefon esetén , a beállítások az lgnél hamarabb jelent meg (De a tab-os nézettel, lista nézettel kb ugyna olyan volt a sebessége). A kamera , ezt nem tudtam eldönteni , mintha egyszerre , aztán egyik gyorsabban , majd a másik... kép minőséget nézve anyum szerint (OFF)(22 éves vagyok , anyámmal élek , macskát tartok..... :DDD :DDD ) (/OFF) az LG képe természetesebb volt, a valósat adta , még a samu képe neki nem jött be. Viszont a quick shot funkció gyorsabb az LG esetén , mint az s6nál és hiába van mind a kettő telefonon lézer szenzor a fokuszáláshoz, az lg ahogy rámutatok valahova , rögtön fokuszált. Szépnek tartom az s6-ot, nagyon nagyon , de mint fentebb is irta valaki, ami megy a forumba vicc, illetve nagyon sok angol oldalon az akksit nagyon nagyon szidják, akad néha néha, na igen és a memória kezelés, az vicc , lg esetén ha üres a recent apps 1,4 GB ram érhető el a 3gb-ból, samsung az 1gb se utötte meg , legalábbis ami az MM-be volt készülék. Elfogadnék egy s6-ot, de kicsinek találom, azért az az s6 edge csak szép. Szóval nem fogom az LG pártját (de csak jókat hallok róla mostanában , törödik a frissítéssel, minőségi telefonok, illetve nexus 4-em is tökéletes), de samsungban mindig csalódtam , lehet most tökéletes , de lehet csak hetekig, illetve 1,5 évig használt samsung galaxy nexus készülékembe, 2x kellett kijelzőt cserélni a nagyon szép amoled beéégés miatt.

    (s6tól sok mindenben gyorsabb viszont!!!!!)

    Remélem adtam egy általános nézete a telefonrol, akinek bármi kérdése lenne , nyugodtan irhat és megprobálok válaszolni is rá.

    ILOVE LG G4 :R :R :R :R :R

    Proud owner of S21Ultra and Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák