Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz xabolcsy #746 üzenetére

    A hirdetményekben sehol nem írják, hogy a készülék havidíja csak valamilyen határozott időtartamra szól, az az előfizetésed része. Persze a Vodát kell megkérdezni, hogy mi van ha letelik a 24 hónapos hűséged, számlázzák-e tovább a készülék havidíját is automatikusan, de múltkor felületesen átfutottam egy ilyen Vodás szerződést és abból nekem az jött le, hogy igen.

    Egyébként akárhogy számolgatok, tarifában és készülékárban is most a Telenor a nyerő, de ők meg új belépőként elkérik a készülékár majdnem 70%-át forgalmi előlegnek, amit persze lelakhatsz, de ha már ki akarnám/tudnám fizetni a készülékár 70%-át, akkor már a részletfizetésnek sincs értelme. Szóval mindegyik szolgáltatónak megvan a maga szarsága. A Telekommal amúgy elégedett vagyok, egyedül az utóbbi időben túl magas készülékárak zavarnak.

    Régen simán kifizettem 10k pénzt a havidíjra, de céges telefon mellé már nem volt értelme, jött a "downgrade" és már alig jár kedvezmény a készülékre... De legalább bármit elhozhatok 0 Ft-al, részletre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák