Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz kp78 #24260 üzenetére

    G2 és G4 között 2 év korkülönbség van. Akksi méret nem változott, de a kijelzőé viszont igen. FHD-t röhögve elbírja az akksi míg a QHD-t már nem. Sajna ez van. Ez volt a G2 nagy előnye anno.
    Nálam a mai napot leszímítva az új akksival 12-14 órákat elbír, úgy hogy melóba jövet nyomkodom végig sűrűn váltogatva a különböző fogyasztásigényű appokat, melóban rálesek néha, hazafele megint nyomkodom.
    Lemerüléstől nem parázok, konnektor van, fel tudom tölteni. Tegnapelött pl merész voltam, 30% töltöttséggel indultam haza, pedig fel tudtam volna tölteni.
    8% volt mire hazaértem, vagyis simán kibírta az 1 órás utat.
    Most is 44%-on vagyok 11ó 30p akkuhasználati idővel, ezzel simán hazamegyek 10 után.
    Régi akksinál ezen az értéken már tettem töltőre, most elhatároztam hogy teljes mértékben ki fogom használni az akksit, és 3-5%-nál teszem csak fel.

    Én nem teszem kijelzővel lefele a telót. Ha tok nélkül van, akkor alá teszek egy szalvétát, hogy a kamera ne karcolódjon, tokban meg simán leteszem.
    Light Manager app által látom milyen színben villog a LED, így tudom hogy fontos vagy nem fontos. :)

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák