Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    Sziasztok!

    Régen G4 tulajként sokat jártam erre és még mindig vagyok olvasás szintjén. Nem szeretnék ide kontárkodni, de amit zack írt "megütötte" a fülem. Konkrétan amit a 950xl-ről mondott. Sok topicban láttam már írkálni sokszor elég kritikusan,de valahogy mindig érdekelt a véleménye és miután használt már Wp-t - a'la 1520 -azt gondoltam korábbi androidosként ő is a rendszer hiányosságai miatt váltott, de jó volt most olvasni, hogy gondolkodás nélkül visszamenne Winre. Bennem is az merült fel egyébként, hogy valaki aki a root hiánya miatt menne vissza Winre vajon miért tenné? Sztem elgondolkodtató, hogy talán annyira nem ördögtől való ez a Windows Os és sajnos sokan látatlanban mondanak véleményt! Jelenleg láthatjátok 950-et használok és meg kell mondjam az ég egy adta világon semmi bajom vele! Ami nekem progi kell az meg van store-ban vagy tudja alapból,erről írtam egy apró logout blogot is! Szerintem a 950 egy jó telefon lett, persze itt is előferdülnek hibák,de hol nem? Várjuk meg míg több felhasználó osztja meg véleményét és nem egy preview build használata alapján húzza le azt a telefont amit nem is használ! Elnézést a hosszú offért és az biztos, hogy jelenleg androidos fronton a G4 a legjobb! :R :R :R

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Apple Watch Ultra 2 & Fiio FF3 & fiio ka3

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés