Új hozzászólás Aktív témák

  • nincskedvem

    aktív tag

    válasz Shinjike87 #27500 üzenetére

    Lehet az lesz, viszont hogyha gpu hiba, akkor ezen max alaplap csere segíthet, ami nem lenne túl olcsó :D :(((

    (#27501) Kloss Kijelző közel egy hónapja volt cserélve - már másodjára- megbizható szervízben, szóval azzal gondolom nem lehet gond.

    (#27502) hanics Elvileg stock kernel volt a romba, plusz olvastam azóta a topicot, még nem nagyon láttam hogy bárki hasonlóra is panaszkodott volna ezzel a rommal kapcsolatban.

    (#27503) Zitta Felesleges ezt így kijelenteni,hogy emiatt lenne a probléma, az valószínübb,hogy azért fog egyszer megsülni valamelyik alkatrész mert valaki nagy túlhúzza az órajeleket, de egy sima custom rom kétlem,hogy hardverileg cseszné el a telot, bár lehet,hogy most pont ez a helyzet.

    Viszont azóta sikerült kdz flashel teljesen gyárira vissza állítani, végig is ment a folyamat, bebootolt, setup wizard-ot végig csináltam, majd vártam még vele pár percet,és akkor megint előjött ez a csikozódás, majd kikapcsolt, néztem a szalagkábel csatlakozók a rendben vannak. Ma össze rakom és megnézem hátha kialudta magábol a problémát :D :U

Új hozzászólás Aktív témák