Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz vadászcsiga #64996 üzenetére

    nézd, nagyon "egyszerű" a helyzet... nálunk nem akadozik a telefon, nálad igen... tehát, valamelyik app vagy appok okoznak ilyet a te telefonodon
    én már mást nem tudok neked javasolni, hogy kezd megint előröl az egészet, új telepítés, hard reset, anyám tyúkja, és egyesével rakd fel az általad használt appokat (nyilván nem a gmail okoz ilyet hiszen azt mindannyian használjuk) és amelyiknél előjön a lassulás, az vagy azok lesznek a hibásak
    persze, ott csücsül az appdrawerben, és nem futtattad napok óta, értem én, de attól még lehet hozzáférése olyan dolgokhoz (amiket általában leokézunk olvasás nélkül telepítésnél) ami miatt processként fut a háttérben, felébreszti a telefont, hozzáfér a location services -hez, wifi, bluetooth státuszt monitoroz...stb.stb.stb.
    nem megyek messzire, ott van pl. a subway surfer nevű játék, tabomra felraktam, kipróbálni, aztán el is felejtkeztem róla, egy hét után küldi az értesítést a játék, hogy ugyan játsszak már vele mert új pálya vagy mittudomén :) úgy, hogy nem futott a háttérben, a multitasking résznél nem szerepelt, csak "ott csücsült az app drawerben"
    hogy nálad melyik app vagy appok terhelik a rendszert és a hardvert... jó kérdés, nem tudom... de a nagy számok törvénye alapján _biztos_ akad nálad valami amatőr által összefosott app aminek indokolatlan jogosultságai vannak vagy ilyesmi

Új hozzászólás Aktív témák