Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz Donki Hóte #302 üzenetére

    Oké :D Csak az a vicces, hogy mi autós család voltunk, fateromnak megvolt az összes kategóriája, anyámnak is volt jogsija, mindig volt legalább 2 autónk, de volt, hogy 5 járgány állt az udvaron, mikor apám maszek fuvaros volt. De abban a 12 évben, míg otthonról suliba jártam, egyszer sem vittek vagy hoztak az iskolába/ból, és városi gyerek voltam. Mikor elsős lettem (nem jártam oviba), anyámmal busszal mentünk be az első napomon a suliba, haza már egyedül mentem, vagyis mentem a többi gyerek után a buszhoz, sosem volt gond. Az öcsém mikor ovis volt , én meg elsős, én hordtam az oviba biciklivel, és hoztam haza délután, akkor 7 éves voltam, az öcsém 4. Akkor sem volt semmi baj, egyszer kapta be a nadrágja szárát a biciklilánc, emlékszem, akkor jó nagy szidást kaptunk. :D Akkor még volt értéke egy nadrágnak is. Szóval elég erős a kontraszt a mai világhoz képest. (Amúgy félig kamuzok, egy időben fater hordott a suliba, ugyanis mikor másodikos voltam, Ő vezette azt a buszt, amivel suliba jártam :D :D Én voltam a menő gyerek a suliban, mert faterom buszsofőr volt :D )

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák