Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    Oda mikor jutunk el végre, hogy ha jön nekem egy csomag, akkor az emailcímemmel feliratkozom a tracking id-jére, és onnantól kezdve MINDEN.EGYES.LÉPÉSRŐL kapok egy nyomorult emailt, hogy hol tart a csomag és nem pedig napona kell captcha fejtés után nézegetnem ezt?
    Hát olyan, ha van accountom az ÉnPostán, akkor elmenthetem ezeket a kurva tracking ID-ket és captcha nélkül egyetlen gombbal megnéhzetem az összes küldemény aktuális státuszát (ha mondjuk így, és nem -csak- emailen akarom követni azokat)?
    Hát olyan, hogy az ÉnPostát és a Címiratkitöltőt összeházasítják, és amikor feladok egy küldeményt, akkor hiába vagyok belépve, nem kell minden egyes alkalommal a saját kiabszott adataimat felvinni a feladónál? Ezért lenne fiókom, ezért vagyok belépve, hogy ezzel ne kelljen már szopni.
    És esetleg olyan, hogy az így kitöltött feladott csomag tracking ID-ja automatikusan elmentődik a fiókomba, és egyetlen gobnyomással látom, hogy hol jár a feladott csomagom, ha akarom már feladásnál és beállíthatom, hogy csak a kézbesítésről vagy a közbenső lépésekről is kérek emailt?
    Meg mondjuk olyan, hogy nem 2-3-4 óra késésben van a nyomkövető oldal és reggel 8 után, amikor nézem, hogy hol tart a csomag, amit várok és el kéne dönteni, hogy ma home office legyen, vagy bemenjek dolgozni, ne azt mutassa ez a szar, hogy a logisztikai központban csucsül a pakkom, miközben már ott virít a postásautón felém, ami 3 óra múlva ki is derül, amikor felhívnak, hogy itt a csomag, át kéne venni. Én meg mondom, hogy otthon lennék b+, ha nem ekkora foshalom lenne a nyomkövető oldalatok, így lehet másnap újra hozni.

  • asdf_

    veterán

    válasz bambano #17 üzenetére

    Nem az van, hogy most a vírus miatt nem iratnak alá senkivel semmit? Ami tértisnél amúgy elég meredek, ez kétségtelen...

  • asdf_

    veterán

    válasz bambano #19 üzenetére

    Igen, azért én is úgy gondolnám, hogy nem bedobálunk minden lófaszt mindenhova, hanem csengetünk, xy-t keressük, xy azt mondja én vagyok az, megkapja a _kezébe_ a tértis küldeményét, a postás meg aláírja helyette a nintendón, hogy NC vagy CL (non contact vagy contactless vagy bezézzék annak, aminek akarják) és ekkor készen vagyunk. Az, hogy egy tértis levelet bebaszunk egy random postaládába és a postás tyúkkapar mellé valamit az totális nonszensz, én asztalt borítanék a postán, az biztos (már amennyiben a kedves lejárt tartozással bíró ügyfél halálbiztosan nem kamuzik, és tényleg nem kapta meg, ezt meg ugye sok szerencsét bizonyítanod :/ ).

Új hozzászólás Aktív témák